Tenteci - Tente Yapan Firmalar - Branda Yapanlar - Kamyonet Tentesi   - Branda ve Çadır yapanlar [ 0216 661 46 96 ]

Pendik Aslan Tente Hizmetleri 0216 661 46 96

Aslan Tente Branda ve Çadır İmalatında Kaliteli ve Bütçenize Uygun Hizmet Vermektedir. Tente Çadır ve Branda Sektöründe Uygun ve Kaliteli Hizmet Vermekte Olan Aslan Tente Pendik ve Tüm Geneline Hizmet Vermektedir. Kamyonet Kasasını İstediğiniz Modelde Kapatıp, İstediğiniz Şekilde Reklam uygulaması yapmaktadır. Bahçenize Kamelya, Çay Bahçenize Şeffaf Branda vb. Tüm Kapatma ve Kaplama İşlerinizde Uygun ve Kaliteli Hizmet Veriyoruz.

Bünyemizde;

Mafsal Kollu tente

T Modül tente

Kasetli tente

Körüklü tente

Kordon Tipi tente

Eğim ayarlı tenteler

Körüklü tenteler

Spotlu Tente

Tek taraflı tente

Çift taraflı tente

Sabit tente

Manüel tenteler

Motorlu tenteler

Keçe, deri, kıl dokuma, bez vb. Malzemeden yapılarak tutturulan, taşınabilir barınak. Modern tipteki çadırlar bir hayli lüks olabilmekle birlikte çoğu durumda en ucuz konaklama biçimi. Genellikle Güneştenkorunmak için bir yerin üzerine gerilen bez, naylon vb.nden yapılmış örtü.Katlanır kollu tenteleristenilen ölçülerde yapılabilen; balkon, teras ve bahçeler için uygun olan tentelerdir.Tente, genellikle güneşten korunmak için bir yerin üzerine gerilen bez, naylon vb.den yapılmış örtüdür.mafsallı (kollu) tenteler:İstenilen ölçülerde yapılabilen; balkon, teras ve bahçeler için uygulanan tentelerdir.

Egim ayarli tenteler: Egimini istediginiz sekilde ayarlayabileceginiz bir mekanizmaya sahip olan tentelerdir. Çevirme koluyla, tenteye güneşe göre istediginiz egimi verebilirsiniz.

Körüklü tenteler: Körüğü sayesinde yandan gelen güneşi de engelleyebilir ve istenildiği gibi ayarlanabilir.

Spotlu tente: Tente sistemine spot yerlestirilen çesittir. Bahçede aydinlanmayi da saglar.

Tek tarafli tente: Iki profilin üzerine monte edilip tek tarafli açilan tentelerdir.

Çift tarafli tente: Ayak sistemi üzerine yapilan, iki tarafa da açilabilen tente çesididir. Tekerlekli ayak sistemiyle tasinabilen modelleri de uygulanabilir.

Sabit tente: Seçilen mekânin üzerini kaplayacak sekilde sabitlenen açilip kapanma özelligi olmayan tentelerdir. Kafe gibi açik mekânlarda tercih edilir.

Manuel tenteler: Açilip kapanabilen tüm tente çesitlerinde elle açilan sisteme sahip olanlardir.

Motorlu tenteler: mafsallı tente çesitlerinde elektrikli butonlu çalisan ve uzaktan kumanda ile komut verilebilen tentelerdir.

 

 

ETİKETLER

duşakabin Modern Mimarlık İç Mimarlık

mozaik lamba, mozaik lamba fiyatları, mozaik lamba satışıbayanlar plajı, bayanlar plajı servisi, sarıyer bayanlar plajıkadınlar plajı, sarıyer kadınlar plajıkadınlar plajı, sarıyer kadınlar plajı